Müşterilerimizin yanındayız (yüzde yüz destek)

ucuzsitekur.org'un en önem verdiği hizmetlerden biri de yüzde yüz destektir. Hazır web sitesini müşterimize yıllık olarak verdiğimiz günden itibaren yüzde yüz desteğimiz müşterimizle yollarımız ayrılana kadar devam etmektedir. Bazı basit düzenlemeleri ve müşterilerimizin temel isteklerini ücret almadan karşılamaktayız. Tabi bu desteğimiz, saatlerimizi alabilecek ağır değişiklik(1)  durumlarında normal olarak ücrete tabi olmaktadır.

Maliyeti düşük, nisbeten ucuz internet siteleri kurarak sunduğumuz hizmet desteği kurulum tamamlandıktan sonra da devam eder. Bu destek konu ekleme şeklinde olmayıp, sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik zorunluluklardan doğmaktadır.

Basit de olsa düzenlemeler anında yapılamayabilir. İş yoğunluğuna göre birkaç gün içinde istenilen düzenlemeler yapılabilir. Şayet çalışma yoğunluğu az ise isteğiniz 1 hafta içerisinde, yoğun bir dönem ise 1 ay içerisinde tamamlanabilir.

Destek için çalışma prensibimiz, örneğin siteye ulaşamama gibi acil bir durum değilse, üye girişi yapılarak destek bölümünden talep iletmenizdir. Bu şekilde istekler kayıt altına alınır ve bir karışıklığa neden olmaz. Yaptığımız güncellemeler bildirim olarak size geri döner, kayıt altına alınır. Bu şekilde destek talepleri bir sıraya konulur ve çözülmeye çalışılır.


(1) Ağır değişikliklerden kasıt, çalışması saatlerce hatta günlerce sürebilecek, yeni veritabanı öğesi eklemek gibi, sitenin baştanbaşa değişimine neden olacak stil değişiklikleri gibi uzun çalışmalardan bahsedilmektedir. Bu tür vakit harcanan işler ücrete tabidir.