Taahhütlerimiz ve taahhüt edemediklerimiz

ucuzsitekur.org yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ön plana koyarak bazı taahhütleri garanti eder. Bunları kısaca belirtirsek;

Yüzde yüz destek: Yapılması istenen küçük değişiklikler bir hafta içinde, ücret talep edilmeden yapılabilir. Temalarımız genel özellik itibariyle standart bir yapıya sahiptir. Yapılması istenen bir değişiklik olduğu takdirde, yapacağımız güncellemelerden (bug hariç) yararlanması sıkıntı yaratabilir. Çünkü müşterilerin farklılaşan temalarının güncellenmesi içinden çıkılmaz bir hal alır. Özelleşen temalara yeni güncellemeler entegre edilemez, edilirse de tema standart haline döner.

Bununla birlikte, çalışması uzun zaman alacak, yeni veritabanı tablo yaratılması gerekebilecek işler müşterinin beğenerek aldığı tema kapsamının üstüne çıkacağından belirli bir ücret talep edilebilir.

İlk kurulumun yapılması: Tema ücretinin ödenmesi havale veya EFT yoluyla yapılmaktadır. Ödeme yapıldığında bize ödeme bildirimi yapmayı unutmayın. Bu süreçte 1 ya da 2 gün içerisinde internet siteniz aktif edilecektir.

Sitenin içeriği: ucuzsitekur.org web siteleri için içerik üretmez. Site içeriği ile ilgili yazıların müşterilerimiz tarafından hazırlanması gerekmektedir. Eğer siteye eklenmede zorluk yaşanıyorsa içeriği sizler adına ekleyebilir, anlatım bozukluğu veya imla hatalarını sizler için düzeltebiliriz.

Kolay yönetim panelimiz sayesinde içerikleri siteye eklemede zorluk yaşamayacağınız düşünülür. Yönetim panelindeki kullanım kılavuzunu takip ederek sitenizin içeriklerini kolayca ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi bununla ilgili sıkıntı çeken müşterilerimize yardımcı olmaya hazırız.

Bir hafta ücretsiz demo kullanın: İlgilendiğiniz tema ile ilgili canlı site demosu ve canlı yönetim paneli demosunu inceleyerek zorluk yaşamayacağını düşünenler, web siteleri yönetim paneli ile ilgili tecrübesi bulunanlar hemen üye olarak sitelerini açabilirler. Fakat tecrübesiz müşterilerimize tavsiyemiz bir hafta ücretsiz demo kullanmalarıdır. Demoyu onlara özel oluştururuz ve müşterimizden siteyi tasarlar gibi bilgilerini girmesini, hatta bol bol kurcalayarak kendilerini geliştirmelerini ve temayı öğrenmelerini tavsiye ederiz. Bir hafta sonunda problem yaşamayacağınızı düşünüyorsanız üye olabilirsiniz. Hatta demoya ciddi olarak veri eklediyseniz veritabanını aynen yeni sitenize aktarabiliriz; böylece tekrar verileri girmenize gerek kalmaz.

Yıllık yenilemenin yapılmaması: Temalarımız yıllık olarak kiralanır ve yılın bitimiyle tekrar ödeme yapılarak yenilenmesi gerekmektedir. Yenileme ücretinde onaylı site sayısına göre indirim uygulanır. Şayet müşterimiz yenilemek istemezse doğal olarak sitenin yayın hayatı durdurulur. Eğer domaini kendi bünyesine almak isteyen müşterimiz olursa bunu seve seve yaparız. Fakat müşterimizin bizi, iptale 2-3 hafta kala bilgilendirmesi gerekmektedir. Eğer belirli tarihler aşılırsa zaten domain bizim de elimizden çıkar ve geri almak için ceza ücreti ödenmesi gerekebilir ya da domainin aylar sonra düşmesi beklenir.

SEO çalışması: Sitelere içerik üretimi bizim tarafımızdan yapılmayacağından Seo çalışmaları da bizim tarafımızdan sağlanmaz. Müşteri sitesini kendi geliştirmek ve ürünlerini ortaya koymak durumundadır. Ucuzsitekur.org, hazır içerikleri siteye girerek müşterilerine yardımcı olabilir.

Temalarımızın tamamında sayfaya özel başlık, açıklama ve anahtar kelimeler girilebilmektedir. Herhangi bir sayfa oluştururken bu sayfalara ilgili içeriklerin girilmesi SEO'ya katkı sağlar.