Taahhütlerimiz ve taahhüt edemediklerimiz

ucuzsitekur.org yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ön plana koyarak bazı taahhütleri garanti eder. Bunları kısaca belirtirsek;

Yüzde yüz destek: Tanıtımlarımızda da belirtildiği üzere site ile ilgili istenilen normal değişiklikler bir hafta içerisinde karşılanır. Bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Fakat çalışması uzun zaman alacak, yeni veritabanı tablo yaratılması gerekebilecek işler müşterinin beğenerek aldığı tema kapsamının üstüne çıkacağından belirli bir ücret talep edilebilir.

İlk kurulumun yapılması: Tema ücretinin ödenmesi sırasında dekont açıklamasına alan adını yazabilirsiniz. Veya bize ödeme bildirimi yaparak gerekli bilgilendirmeyi yapabilirsiniz. Bu süreçte 1 ya da 2 gün içerisinde internet siteniz aktif edilecektir.

Sitenin içeriği: ucuzsitekur.org web siteleri için içerik üretmez. Site içeriği ile ilgili yazıların müşterilerimiz tarafından hazırlanması gerekmektedir. Eğer siteye eklenmede zorluk yaşanıyorsa içeriği sizler adına ekleyebilir, anlatım bozukluğu veya imla hatalarını sizler için düzeltebiliriz.

Bir hafta ücretsiz demo kullanın: İlgilendiğiniz tema ile ilgili canlı site demosu ve canlı yönetim paneli demosunu inceleyerek zorluk yaşamayacağını düşünenler, web siteleri yönetim paneli ile ilgili tecrübesi bulunanlar hemen üye olarak sitelerini açabilirler. Fakat tecrübesiz müşterilerimize tavsiyemiz bir hafta ücretsiz demo kullanmalarıdır. Demoyu onlara özel oluştururuz ve müşterimizden siteyi tasarlar gibi bilgilerini girmesini, hatta bol bol kurcalayarak kendilerini geliştirmelerini ve temayı öğrenmelerini tavsiye ederiz. Bir hafta sonunda problem yaşamayacağınızı düşünüyorsanız üye olabilirsiniz. Hatta demoya ciddi olarak veri eklediyseniz veritabanını aynen yeni sitenize aktarabiliriz; böylece tekrar verileri girmenize gerek kalmaz.

Yenilemenin yapılmaması: Temalarımız yıllık olarak kiralanır ve yılın bitimiyle tekrar ödeme yapılarak yenilenmesi gerekmektedir. Yenileme ücreti satış ücreti ile aynıdır. Şayet müşterimiz yenilemek istemezse doğal olarak sitenin yayın hayatı durdurulur. Eğer domaini kendi bünyesine almak isteyen müşterimiz olursa bunu seve seve yaparız. Fakat müşterimizin bizi, iptale 1-2 hafta kala bilgilendirmesi gerekmektedir. Eğer belirli tarihler aşılırsa zaten domain bizim de elimizden çıkar ve geri almak için ceza ücreti ödenmesi gerekebilir ya da domainin aylar sonra düşmesi beklenir.

Seo çalışması: Sitelere içerik üretimi bizim tarafımızdan yapılmayacağından Seo çalışmaları da bizim tarafımızdan sağlanmaz. Müşteri sitesini kendi geliştirmek ve ürünlerini ortaya koymak durumundadır. Ucuzsitekur.org, hazır içerikleri siteye girerek müşterilerine yardımcı olabilir.