Resimli sayfalar oluşturun

Oluşturacağınız internet sayfalarında resim kullanma sınırı yoktur. Metin editörünün resim konumlandırma ayarları ve gelişmiş upload aracımız ile, istediğiniz resmi hangi ebatta kullanmak istiyorsanız aynı sayfada upload edebilir (yükleyebilir), istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Yapacağınız küçük bir ayar ile resmi sola veya sağa dayayarak, yanından metin akmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfalara resim eklemek için, ekleme veya düzenleme sayfalarında bulunan "Ekleyeceğiniz sayfaya resim eklemek için tıklayın" butonuna tıklayın. Upload bölümü açılacak. Dosya Seç butonu ile bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz resmi seçin. Sonraki metin kutusunda yazan 500 rakamı, resmin varsayılan olarak 500 piksel yükleneceğini belirtir. Bu rakamı 200 ve 800 arasında değiştirebilirsiniz.

Ayarları yaptıktan sonra resmi yükle butonuna tıklayın. Resim yüklendikten sonra metin editörünün sonuna yerleştirilecektir. Kes yapıştır yaparak veya resmi tutup sürükleyerek istediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Resmi yerine yerleştirdiğinizde blok bir görüntü oluşur, yazının resmin yanından akmasını sağlamak için resme iki kez tıklayın. Hizalama bölümünden sol veya sağ seçeneğini seçin. Yatay boşluğa da ne kadar piksel boşluk kalmasını istiyorsanız (10 gibi) değeri girin. Arama motorlarında değerinin yükselmesi açısından resmin alt değeri olan, alternatif yazı bölümüne de resimle ilgili bir ibare girilebilir. Daha sonra tamam diyerek işlemi tamamlayın.

Bu şekilde birden çok resmi sayfanıza yükleyebilirsiniz. Resmin genişliğini büyük buluyorsanız yine iki kez tıklayarak genişlik bölümüne kaç piksel olmasını istiyorsanız o değeri girin. Fakat küçük yüklediğiniz resimleri büyültme işlemi yapmak resmin bozulmasına neden olacaktır.