Menülerinizi kendiniz oluşturun

Temalarımızda üst menü ve bu üst menüye bağlı alt menüleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bunun dışında tema ile birlikte gelen bazı hazır menüler temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için tasarlanmıştır. Dilerseniz bu hazır menüleri de pasif yaparak tamamen kendi menülerinizi oluşturabilirsiniz.

Hazır menüleri kısaca tanımlamak gerekirse; Anasayfa menüsü, web sitesi ilk yüklendiğinde ortaya çıkan sayfadır. Burada en başta, web sitelerin olmazsa olmazı haline gelen bir slider bulunur. Bu slideri tanıtım veya duyurularınızda, çeşitli amaçlar için kullanabileceksiniz. On adet tanıtım konusunu burada gösterebilirsiniz. Daha eski konulara ise yine sliderin altında bulunan, on adet Slider yayınlandığında ortaya çıkan Tüm Slider Manşetler butonu ile ulaşılabilir.

Ürünlerimiz menüsü (esnaf paketi) şirketinize ait tüm ürünleri fiyatlarıyla birlikte ayrıntılarıyla tanıtabileceğiniz kullanışlı bir menüdür. Ürünlerinizi herhangi bir sınır olmaksızın özgürce bu menü altında paylaşabilirsiniz. Tabi burada ürün satışı yapılamamakta sadece tanıtım amaçlanmaktadır.

Hakkımızda menüsü üç adet konuyu kapsar. Hakkımızda, referanslar ve iletişim. Hakkımızda bölümünde şirketinizle ilgili uzunca bir sayfa oluşturabilirsiniz. Gerekli tüm bilgileri bu sayfada vermek müşterilerinizin güveni açısından önem kazanmaktadır. Referanslar menüsünde iş ortaklarınız ve iş yaptığınız firmaları logolarıyla birlikte tanıtabilirsiniz. İletişim menüsünde de bir adet iletişim formu bulunmaktadır. Size ulaşmak isteyenler bu form aracılığı ile direkt olarak ulaşabilecekler. Yine iletişim bölümüne yönetim panelinden kodları girerek şirketinizin google haritaları üzerinden yerinin görünmesini sağlayabilirsiniz.

Blog menüsü çeşitli konularda yazacağınız metinleri yayınlamanız içindir. Burada her türlü konu yayınlanabilir.

Resim galerisi bölümüne işinizle ilgili resimler yükleyerek tanıtımlarını yapabilirsiniz.

Videolar bölümü de aynı şekilde videolu tanıtımlarınız içindir. Fakat videolar direkt olarak yüklenemeyip Youtube aracılığı ile gösterimi yapılmaktadır.