Web Sitesi Kurmak Kolay İş

26 Aralık 2019 Perşembe

Bir şirket sahibi iseniz veya dernek, vakıf gibi organizasyon, bir meslek grubuna tabi iseniz, oluşumunuzu internette tanıtmak, ürünlerinizi teşhir etmek günümüz teknoloji dünyasının vazgeçilmez unsurlarından olmuştur. Yine şirketiniz ile ilgili duyuruları, hizmetleri, harita bilgisini paylaşarak üyelerinizde, müşterilerinizde veya müşteri adaylarınızda iyi bir izlenim oluşturabilirsiniz.

Oluşumunuza ait Web sitesi kurmak için iki bileşenin bir araya gelmesi gerekir: Hosting ve domain. Domain sitenizin web adresini oluştururken hosting ise sitenizde bulunan resim ve sayfaların barındırıldığı bir depodur. Bu iki bileşen yıllık olarak kiralanarak web sayfası için gereken ilk aşama geçilmiş olur.

Fakat bunları kiralamak yeterli olmamaktadır. Sitenizi hazırlamak için, eğer bir web developer değilseniz, bir temaya (web sitesi şablonu) ve veritabanına (verilerin depolandığı kaynak) ihtiyacınız olacak. Tabi bunları da kurmak ve içeriklerini girebilmek için belli bir web bilgisine sahip olmak gerekecektir. Yoksa bu şekilde dahi işiniz zor olabilir.

Tüm bunlarla uğraşmak istemiyorsanız hazır web sitelerine yönelebilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu siteler genel bir çok özelliği barındırdığından web sitesi hızlı bir şekilde kurulabilir ve güncellemeler her hangi bir günde rahatlıkla sizler tarafından yapılabilir.

İşte ucuzsitekur.org burada devreye girmektedir. Bir web sitesinin barındırabileceği genel özellikler düşünülerek hazırlanan temalarımız, hazır olarak sizlere sunulmaktadır. Kolay yönetim paneli sayesinde çok kolay bir şekilde sayfalar oluşturulabilir, bu sayfalara resimler entegre edilebilir ve istenildiği zaman güncellenebilir. Neredeyse hosting+domain ücretine karşılık gelen bu hizmetimiz sayesinde extra bir ücret ödemeden web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Oluşturulan web sitesi için verilen 10 adet kurumsal mail adresi de hizmetlerimize dahildir.


UCZ Web Ekibi