SAYFA TASARLAMADA RAHATLIK

Gelişmiş metin editörü ile ucuz siteni kur

Gelişmiş metin editörü ile sayfalarınızı tasarlayın. Word belgesinde tasarlar gibi web sitenizin içeriğini düzenleyin. Sitenizi yeteneklerinizle süsleyin, web sitenizi kurun.

İSTEDİĞİN KADAR RESİM KULLAN

İstediğiniz kadar resim kullanarak sayfalarınızın görselliğini arttırın. Gelişmiş upload aracımız ile sayfalarınızı resimlerle destekleyin. Web sitesi nasıl yapılır diye sorma! Hazır web sitesi ile her şey elinizin altında..

Web siteni resimli sayfalarla süsle

SINIRSIZ SAYFA

İstediğin kadar sayfa ekle, internet siteni geliştir

Site içi link usulü ile yüzlerce sayfa oluşturun. Sayfa oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Genel Tema1 farkı ile istediğin kadar sayfa oluştur, profesyonel web sitesi kur.

MENÜLER ÖZGÜR

Menü ve alt menülerinizi içerikleriyle birlikte kendiniz oluşturun. Güncelliğini yitirmiş menüleri bir tıkla yayın hayatından kaldırın. Menülerine hakim olacağın ucuz web sitesi kur.

Üst menü ve alt menülerinizin içeriklerini kendiniz oluşturun

RENGİNİ SEÇ

Ucuz internet sitenize farklı renk stilleri uygulayın

Yirminin üzerinde renk stilini web sayfanıza uygulayabilirsiniz. Sitenizin konusuna uygun rengi muhakkak ki bulacaksınız. Renkli web siteni hemen oluştur.

ÜRÜNLERİNİ TANIT

Genel Tema1 farkı ile ürünlerinizi ayrıntılarıyla tanıtın. Ürün adet sınırlaması bulunmamaktadır. Arama motoru ile ürününüz kolaylıkla bulunabilir. Ürün sepeti mailinize sipariş olarak gelsin.

Ürünlerinizi teşhir edin

BLOG YAZARI OL

Blog oluşturarak internet siteni profesyonelleştir

Blog sayfalar oluşturun, uzman görüşlerinizi web sitenizden paylaşın. Unutmayın ki internet paylaşmak içindir. İstediğin kadar blog oluştur, sınır yok. Sen bir bloggersin.

İNTERNETTE VİDEO DEVRİ

Youtube kaynaklı Video galerisi ile işinizi daha iyi tanıtın. Media kaynaklarından olabildiğince yararlanın. İsterseniz videolarınızı sayfalara gömün. Web sitenizden video yayınlayın.

Resim ve video galerileri oluşturun, işinizi profesyonelliğe dökün.

BULUNABİLİNİRLİĞİNİZİ ARTTIRIN

SEO uyumlu sayfalar ile sitenizin değerini arttırın

Seo uyumlu sayfalar oluşturun (arama motoru optimizasyonu). Uygun link yapısı ile temalarımız, SEO'ya katkı sağlar. Sayfaya özel meta tag ayarlarını da yapabilirsiniz. Bu şekilde sayfalarınızın değerini arttırın.

MOBİL VEYA MASAÜSTÜ FARK ETMEZ

Mobil uyumlu sayfalar oluşturun (responsive). Müşterileriniz mobilden de sitenizi rahat bir şekilde gezebilsin. Web siteniz mobil uyumlu olsun.

Mobil uyumlu sayfalar ile her cihazda görünür olun.

OLABİLDİĞİNCE DESTEK

Müşterilerimize internet sitelerinde tam destek

Müşterilerimizin yanındayız (yüzde yüz destek). Siz memnun olursanız biz de memnun oluruz.

WEB ADRESİNİZ HER ŞEYİNİZ

Web adresiniz (domain) sizin olsun. Fiyatlarımızdan 50 TL biz düşelim. Domaininiz sizin hakkınız, bizimle bağlarınızı kopartmaktan korkmayın.

Kendi domaininizi kullanabilirsiniz

ÇOK DİLLİ WEB SİTELERİ

Web sitenizde çok dilli yapı

Müşterileriniz arasında yabancı kökenliler fazla ise çok dilli web sitelerimizi deneyebilirsiniz. Türkçe ile birlikte İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça ve Arapça kullanıma hazır olarak gelmektedir. Tabi Genel Tema2 ve Otel temalarımızda.